Gaziantep Şahinbey Vargel Çiçekleri Ziyareti Gerçekleşti.


Vakıfay olarak Vargel projemiz kapsamında eğitim ve öğretimlerine destek olduğumuz Gaziantep Şahinbey de ki çocuklarımızla bir araya geldik. Şahinbey Kaymakamlığı ve Şahinbey Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın da yer aldığı ziyaretimiz çok verimli ve faydalı geçti.

Çocuklarımız ve aileleri ile yapılan kahvaltıya başta Şahinbey İlçe Kaymakamı Sayın Cemalettin YILMAZ, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Sayın Sedat CANPOLAT, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeleri İlçe Sağlık Müdürü Sayın Dr. Serhat SARSU, İlçe Müftüsü Sayın Musa İMAMOĞLU, İlçe Mal Müdürü Sayın Zeynel Abidin TOPRAK, Habertürk Bölge Müdürü Sayın Yusuf KILIÇ, Sosyal Yardımlaşma Vakfı görevlileri Sayın Abdullah AL, Sayın Özcan EKMEKÇİ ve Sayın Cahit YILDIRIM ile eş ve çocukları katıldılar.  

Kahvaltı programında Vakıfay yöneticilerimiz Sayın Haşim İSKENDER ve Kudret ÖRGEL misafirlere Vakıfay ve Vargel projesi hakkında bilgi verdiler. Ayrıca Vakıfay’ın yürüttüğü diğer projelerden de bahsettiler. Kaymakam bey, tüm çocuklarımızla birebir sohbet ederek hem okul hem de ailevi durumları hakkında bilgi aldı. Kaymakam beye iletilen talepler tek tek not alındı ve bir çoğuna hemen çözüm bulundu.

Kahvaltı programının ardından Vakıfay yönetim kurulu üyemiz sayın Taner YILDIRIM’ın katkıları ve destekleri doğrultusunda çocuklarımıza kıyafet ve ayakkabılar alındı.

Çocuklarımızdan Yasemin KAYAN, Songül AKBALIK ve Sevgi YILMAZ evlerinde ziyaret edildi.

Tüm program boyunca bize mihmandarlık yapan başta Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü sayın Sedat CANPOLAT ve yardımcıları sayın Özcan EKMEKÇİ ile Cahit YILDIRIM’a güzel ev sahiplikleri için Vakıfay ve Vargel Çiçeklerimiz adına teşekkür ederiz.