Gaziantep Ziyaretimiz


Vakıfay Genel Başkan Yardımcısı Gaziantepte çoçuklarımızı ziyaret edip, birlikte  Gaziantep Ordu evinde kahvaltı yapmışlardır.

Genel Başkanımız Sayın Kudret ÖRGEL hem kurucu üyesi hem de genel sekreteri olduğu Vakıfay’ın Vargel projesi kapsamında eğitim ve öğretimlerine destek olunan Gaziantep Şahinbey'de ki çocuklarımızla bir araya geldi. Şahinbey Kaymakamlığı ve Şahinbey Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın da yer aldığı ziyaret çok verimli ve faydalı geçti.
Çocuklar ve aileleri ile yapılan kahvaltıya başta Şahinbey İlçe Kaymakamı Sayın Cemalettin YILMAZ, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Sayın Sedat CANPOLAT, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeleri İlçe Sağlık Müdürü Sayın Dr. Serhat SARSU, İlçe Müftüsü Sayın Musa İMAMOĞLU, İlçe Mal Müdürü Sayın Zeynel Abidin TOPRAK, Habertürk Bölge Müdürü Sayın Yusuf KILIÇ, Sosyal Yardımlaşma Vakfı görevlileri Sayın Abdullah AL, Sayın Özcan EKMEKÇİ ve Sayın Cahit YILDIRIM ile eş ve çocukları katıldılar.
Kahvaltı programında Vakıfay yöneticileri Sayın Kudret ÖRGEL ve Sayın Haşim İSKENDER misafirlere Vakıfay ve Vargel projesi hakkında bilgi verdiler. Ayrıca Vakıfay’ın yürüttüğü diğer projelerden de bahsettiler. Kaymakam bey, tüm çocuklarla birebir sohbet ederek hem okul hem de ailevi durumları hakkında bilgi aldı. Kaymakam beye iletilen talepler tek tek not alındı ve bir çoğuna hemen çözüm bulundu.
Kahvaltı programının ardından çocuklara kıyafet ve ayakkabılar alındı.
Çocuklardan Yasemin KAYAN, Songül AKBALIK ve Sevgi YILMAZ evlerinde ziyaret edildi.