VakıfAy İyilik Dolabı Konseri


Destek Konseri

Sevgili Hayırseverler.
Trabzonun Kurtuluşunun 96. yılı  Sebebiyle  Vakıfay İyilik Dolabı projesine Destek Konseri Organize etmiş bulunuyoruz.

Konserin yeri zamamı ve bilet ücreti ekteki bilet görselinde yazmaktadır. Biletleri Vakıfay Genel Merkezinden, Kartal Karayemiş tesislerinden temin edebileceğiniz gibi  Bize ulaşırsanız size elden yada kargo ile gönderebiliriz.
 
Vakıf Ay’ın yardım gecesinde coşku vardı

 
Vakıfay,23 Şubat 2014 günü İstanbul Karayemiş tesislerinde ‘İyilik Dolabı Projesine Destek’adı altında bir konser düzenledi.Bu konserde edilecek gelir ile eşyalar toplayıp yıkanacak, kurulanacak ve ütülenerek bir depo sistemi kurulacak.

‘İyilik Dolabı Projesine Destek’gecesine katılım yüksek oldu.Geceye Vakıfay Genel Başkanı Tekin Küçükali ve yönetim kurulu üyeleri,eski Ordu valisi Kemal Yazıcıoğlu,Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz,AKUT Başkanı Ali Nasuh Mahruki,Trabzon Dernekleri Genel Başkanı Mustafa Demir,çeşitli ilçe belediye başkan adayları,bürokratlar,kamu çalışanları ve vatandaşlar katıldı.Gecede Vakıf Ay’ın gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği yardım projeleri izletilirken duygulu anlar yaşandı.

Vakıfay İYİLİK DOLABI Projesinin amacı evlerde ve işyerlerinde bulunan her türlü ikinci el eşyanın Vakıfay Gönüllüleri tarafından toplanılması,temizlenmesi ve dağıtıma hazır hale getirilerek dar gelirli, yoksul, muhtaç, kimsesiz ve özürlülere dağıtılmasını kapsıyor.Birlikte başaracağımız bu projede her üç tarafta (eşyayı veren, aracılık eden ve eşyayı alan) mutlu olacaktır.
 
Gecede Vakıfay Genel Başkanı Tekin Küçükali ve AKUT Başkanı Ali Nasuh Mahruki bir konuşma yaptı.

Vakıfay Genel Başkanı Tekin Küçükali konuşmasında;

“Her kesin katılacağı bir insani vergi vardır çok değerli dostlarım,bu vergi hiç bir yasa ve hiç bir anayasa da yazılı değildir,bu vergi insanların vicdanında yazılıdır,dolayısıyla vicdanlı insanlardır.Akutla beraber olmamızın ana öğelerinden biri de dayanışma ve yardımlaşmada toplu yaşamın temel taşını oluşturabilmek adına birbirimize omuz vermeye niyetlenmemizdir.Bunun içinde bu gece daha çok ikinci el eşyaların toplanıp bir yerde depolanması ve orada gönüllülerimiz tarafından eğer giysi ise yıkanıp kurulanıp ütülenip öncelikle devlet okullarında ,üniversitelerde okuyan yavrularımızın daha şık ve temiz giyinmeleri sağlamaktır”dedi. 
Bu konserde edilecek gelir ile eşyaları toplayıp yıkayacağımız, kurulayacağımız ve ütüleyeceğimiz bir depo sistemi kurulacaktır.
 
Konserimiz yemeklidir.
Katkılarınızı bekliyoruz.
Saygılarımla,
Haşim İSKENDER
Vakıfay
Genel Başkan Yardımcısı
0533-5943957